افزونه المنتور

آگوست 24, 2019 Off By نویسنده

المنتور (Elementor) افزونه‌ی صفحه‌ساز جذاب با عملکرد کاملا بصری برای وردپرس است که طراحان را قادر می‌سازد صفر تا صد وب‌سایت خود را به‌صورت سفارشی توسعه دهند.

افزونه المنتور

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

المنتور از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را آغاز کرد و باعث تحولی عظیم در تقویت وب‌سایت‌ها و تسریع در روند طراحی آن‌ها در شبکه‌ی جهانی وب و گسترش تجارت‌های الکترونیک شد.
المنتور؛ آینده‌ی وردپرس

هم‌اکنون المنتور به بیش از ۱۸۰ کشور جهان گسترش یافته است و بیش از دومیلیون نصب فعال در مخزن وردپرس دارد و در بیش از چهارهزار بررسی و نظرسنجی، امتیاز پنج از پنج را ازآنِ خود کرده است. تکمیل طراحی وب‌سایت در محیط وردپرس روند بی‌پایانی طی می‌کرد و هر تغییر جزئی به‌صورت دستی و کدنویسی‌های مختلف اعمال می‌شد و این نبود انعطاف‌پذیری بسیاری از کاربران را به استفاده از صفحه‌ساز‌های مختلف مجاب می‌کرد.

دلیل تمایز المنتور در آن است که این افزونه تمام نیازهای ساخت و توسعه وب‌سایت حرفه‌ای را تأمین می‌کند و فضای زنده‌ی ویرایش دراختیار طراح قرار می‌دهد؛ یعنی تمامی تغییرات به‌طور لحظه‌ای مشاهده‌کردنی است. کار با المنتور بسیار ساده است و کاربران تنها با کشیدن و رهاکردن ابزارهای مختلف می‌توانند صفحات حرفه‌ای را طراحی کنند.المنتور
طراحی بی‌نهایت

با استفاده از عناصر المنتور می‌توانید تمام بخش‌های وب‌سایت را بدون هیچ محدودیتی طراحی کنید. سرعت طراحی و بارگذاری صفحات در المنتور با هیچ افزونه‌ای مقایسه‌شدنی نیست و زمان لازم برای طراحی را بسیار کاهش می‌دهد. پس کاربران می‌توانند از ساخت وب‌سایت اصولی با ویژگی‌های خاص طراحی لذت ببرند و در زمان صرفه‌جویی کنند. نکته مهم المنتور وابستگی‌نداشتن آن به قالب‌های وردپرسی و هماهنگی کامل با سایر افزونه‌ها است.

تمامی کاربران حتی افرادی که با برنامه‌نویسی آشنایی ندارند، می‌توانند با آموزش المنتور تمامی برگه‌های وب‌سایت را بدون حتی یک خط کدنویسی طراحی کنند. بااین‌حال، المنتور فقط برای افراد مبتدی نیست و افزونه‌ای کاملا متن‌باز (Open Source) است و برای افراد حرفه‌ای یا توسعه‌دهندگان هم این امکان فراهم شده تا بتوانند برای اصلاح ظاهری عناصر از کدهای CSS اختصاصی خود استفاده کنند.

هم‌اکنون المنتور در وب‌سایت ایران المنتور در دو نسخه‌ی رایگان و پرو عرضه شده است که نسخه‌ی رایگان از امکانات محدودتری در مقایسه با المنتور پرو برخوردار است. با خرید افزونه المنتور نسخه‌ی پرو وقت خود را برای مشکلات سنتی طراحی وب‌سایت تلف نکنید و به دنیای نوین طراحی قدم بگذارید.

 

منبع : زومیت