ریسک وحشتناک راننده تریلی بر روی پل!

آوریل 30, 2019 Off By نویسنده

راننده تریلی ای در تگزاس زمانیکه در حال عبور از پل بود، از ترفند بسیار عجیبی استفاده کرد که در عین پذیرفتن ریسک، موفق به عبور از پل شد!
ریسک وحشتناک راننده تریلی بر روی پل!

روزانه تعداد زیادی از انسان ها بنابر دلایل مختلفی جان خود را از دست می دهند که بیشترین آمار متعلق به تصادفات و سوانحی است که بنابر رانندگی غیرمجاز رخ می دهند و عامل اصلی آن هم حضور تعداد زیادی از رانندگانی می باشد که گواهی نامه و قوانین رانندگی را تنها یک کارت و یک نوشته عادی و بی جان می دانند که به هیچ وجه مناسب رانندگی نیستند!

با این حال این افراد با چنین دیدی که دارند می توانند به شدت در کشته شدن و جان باختن خودشان و انسان های دیگر نقش بسزایی داشته باشند و در نهایت تعداد مرگ و میر در اثر چنین سوانحی توسط اتومبیل ها و وسایل حمل و نقل بیشتر و بیشتر می شود و این گونه دید هر یک از ما نسبت به اهمیت اتومبیل ها کاهش پیدا می کند!

در نتیجه ما اتومبیل ها را ابزاری برای مرگ و میر درک می کنیم که این کاملا اشتباه است چرا که ما با استفاده از آنها می توانیم به سادگی تمام از نقطه ای به نقطه ای دیگر به سرعت برسیم و این خود ما هستیم که این ابزار را تبدیل به وسیله مرگبار می کنیم!

برای مثال روز گذشته ویدیو جالبی از ریسک وحشتناک راننده تریلی در تگزاس به شدت در صفحات مجازی منتشر و دیده شد که به تبع توانست با حواشی و واکنش های مختلفی از جانب کاربران روبرو شود که نشانه ای از ریسک بیش از حد راننده این تریلی می باشد که در هنگام عبور از پل از ترفندی بسیار عجیب استفاده نمود!

منبع : نمناک